Ogres novada pašvaldības aģentūra “Ogres novada Kultūras centrs” aicina darbā Ogresgala Tautas nama vadītāju/kultūras pasākumu organizatoru uz laiku

Galvenie darba pienākumi:

  • Plānot, organizēt un vadīt Ogresgala Tautas nama darbu
  • Sastādīt struktūrvienības budžetu un sekot tā izpildei
  • Plānot, organizēt, veidot un vadīt dažāda žanra un satura kultūras un atpūtas pasākumus
  • Koordinēt amatieru kolektīvu darbu, iesaistīties amatieru kolektīvu projektu izstrādē un īstenošanā
  • Nodrošināt sadarbību ar novadu un pagastu kultūras darbiniekiem.

 Prasības:

  • Augstākā izglītība, vēlams humanitāro zinātņu vai kultūras jomā, un darba pieredze līdzvērtīgā amatā.
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī.
  • Labas iemaņas darbā ar datoru: datorprogrammas MS Word, MS Excel, PowerPoint.
  • Pieredze un zināšanas Dziesmu un deju svētku procesa koordinēšanā un vadībā.
  • Spēja organizēt savu darbu, strādāt komandā un uzņemties atbildību.
  • Vēlamās personības īpašības: precizitāte, strādīgums, godīgums, labas komunikācijas prasmes, radošās spējas, labs literārais stils rakstveidā un mutvārdos, augsta atbildības sajūta, vēlme un prasme sadarboties ar amatieru kolektīviem, citām iestādēm, organizācijām un mediju pārstāvjiem, kā arī spēja pārvarēt stresa situācijas.

Piedāvājam: atbildīgu un intensīvu darbu, zinošu kolēģu atbalstu, stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

Pretendentam jāiesniedz šādi dokumenti:

  • motivēta pieteikuma vēstule;
  • dzīvesgājuma apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas;

Amatam noteikta: 33.amata saime, 9.mēnešalgas grupa (bruto mēnešalga no 930 līdz 1190 eiro).

Motivētu pieteikuma vēstuli, CV, izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas ar norādi Ogresgala Tautas nama vadītāja vakancei aicinām sūtīt elektroniski (e-pasta adrese: kulturascentrs@okc.lv) līdz 2020.gada 29.jūlijam. Tālrunis uzziņām 65035950.

Pamatojoties uz Fizisko personas datu aizsardzības likuma 8.panta pirmo daļu, informējam, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šā konkursa norisi.