5. jūlija vakarā, pulksten 18.00 norisināsies muzikālais vasaras velobrauciens BRAUC UZ DŽEZU maršrutā Ogre-Ciemupe un DŽEZA MŪZIKAS VAKARS  ar pasākuma īpašajiem viesiem no Latvijas un Somijas – Una Stade 5TET.

Džeza brauciens uz Ciemupi pirmo reizi rīkoja 2016. gadā un nu jau tas kļuvis par vasaras tradīciju. Šogad brauciena sākums paredzēts pulksten 18.15 no Pilsētas skvēra Ogrē.

Nonākot galamērķī, Ciemupes estrādē, pulksten 19.00 brauciena dalībniekus priecēs DŽEZA MŪZIKAS VAKARS un muziķi Una Stade (balss), Tuomo Uusitalo (klavieres), Deniss Paškevičs (saksofons), Edvīns Ozols (bass), Ivars Arutjunjans (bungas).

Dziedātāja Una Stade absolvējusi Rīgas Doma kora skolas džeza nodaļu un džeza vokāla programmu Grācas Mūzikas un skatuves mākslas universitātē. Una saņēmusi vairākas starptautiski nozīmīgas godalgas un  ir viena no grupas “Latvian Voices” dalībniecēm, kā arī aktīvi koncertē ar savu mūziķu sastāvu, tajā skaitā ar vīru – somu pianistu Tuomo Usitalo.

Lai brauciens noritētu droši, velobrauciena dalībniekus aicinām lietot aizsargķiveres un ievērot ceļu satiksmes noteikumus.

Pasākuma laikā no pulksten 18.00 pie Ciemupes Tautas nama darbosies kafejnīca.

Dalība pasākumā bez maksas.

 

Pasākuma BRAUC UZ DŽEZU un DŽEZA MŪZIKAS VAKARS  programma:

18.00 – 18.15 Pulcēšanās velo braucienam

Ogrē, Pilsētas skvērā

 

18.15 – 18.45 Velobrauciens BRAUC UZ DŽEZU

Maršruts: Ogre, Pilsētas skvērs – Ciemupe, estrāde

 

19.00 DŽEZA MŪZIKAS VAKARS

Ciemupes estrādē

Mūziķi Una Stade 5TET (Latvija/Somija)