4. maijā, Latvijas neatkarības atjaunošanas dienā Ogres novada Kultūras centrs aicina radīt svētku noskaņu savās mājās, piedaloties BALTĀ GALDAUTA SVĒTKU svinībās.

Jau vairākus gadus Latvijā tiek dibināta tradīcija atzīmēt Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienu sēžoties pie balti klāta galda.  BALTĀ GALDATA SVĒTKU mērķis ir iedvesmot cilvēkus svinēt šo dienu – svinēt Latvijas neatkarību.

Iedvesmas radīšanai Ogres novada amatiermākslas kolektīvu dalībnieki, kultūras un tautas namu vadītāji, kā arī Ogres novada Kultūras centra darbinieki sagatavojuši video, kuros redzams, kā 4. maija svinībām gatavojās viņi. Video skatāmi Ogres novada Kultūras centra mājas lapā www.okultura.lv , kā arī  sociālo tīklu Facebook: https://www.facebook.com/OgresKulturasCentrs un Instagram: https://www.instagram.com/okultura.lv/ kontos.

Aicinām arī Ogres novada iedzīvotājus dalīties ar savām BALTĀ GALDAUTA SVĒTKU svinību tradīcijām publicējot svētku foto vai video un pievienojot tam mirkļbirkas #baltāgaldautasvetki #Ogresnovads

Radīsim svētkus kopā, veidojot svētku sajūtu katrs savās mājās. Sēdīsimies pie skaisti klāta galda, dosimies baudīt Latvijas dabu vai kā  īpašāk, kā to darām ikdienā pavadīsim šo dienu, domās kavējoties pie mūsu Latvijas un kopīgām vērtībām.