4.maijā Ogres novada pašvaldība un Ogres novada Kultūras centrs sadarbībā ar pazīstamo Ogres rokgrupu “COLT” par godu svētkiem ir sarūpējusi īpašu koncertu, kuru plkst.19.10 ar atkārtojumu plkst.23.30 varēs  noskatīties TV kanālā “Re:TV”.

Elīna Aupe, Ogres novada Kultūras centra direktora pienākumu izpildītāja: “Šī diena latviešu tautai ir ļoti nozīmīga. Varam teikt lielu paldies mūsu senčiem par uzdrīkstēšanos cīnīties par brīvu Latviju. Tas nenotika vienā dienā, tas bija smagu pārbaudījumu pilns laiks. Es saku lielu paldies tiem, kuri ar savu apņēmību un cīņas sparu, ir ļāvuši man dzīvot brīvā Latvijā. Par patriotu nepiedzimst, par to kļūst ģimenē, kura iet, dara un novērtē vērtības, kuras ir, bija un būs.

Šogad mums ir dots laiks, lai kopā ar mīļajiem, mierpilni un bez steigas varētu atzīmēt Latvijas neatkarības 30.gadadienu. Aicinu šo 4.maiju padarīt īpašu savās ģimenēs – izbraudīt svētku koncertu, veltīt laiku, lai iepazīstinātu bērnus ar stāstiem Latvijas veidošanos, par labajām lietām, kuras ir mums dzīvojot šeit. Viss sākas no mums pašiem, mēs esam tie, kuri veido valsti.”

Par ieceri sarīkot šādu īpašu koncertu grupas līderis – mūziķis un daudzu populāru hītu autors Harijs Zariņš, kuram pirms četriem gadiem tika piešķirts Ogres Goda pilsoņa tituls, – teic: “Šogad mēs atzīmēsim grupas “COLT” desmit gadu jubileju, kuru gribējām nosvinēt kopā ar grupas faniem. Protams, žēl, ka nevarēsim to izdarīt klātienē, taču attālinātajā koncertā, kurā skanēs roķīgas melodijas, centīsimies nodot sajūtas caur TV ekrāniem, protams, ievērojot visus drošības noteikumus.”

Sveicot visus 4.maijā, H. Zariņš novēl: “Nezaudējiet optimismu, priecājieties, sargiet sevi un citus. Lai viss labi, ilgi un pareizi!”

Atgādināsim, ka grupa ”COLT” tika dibināta pirms desmit gadiem, un pašreiz tajā muzicē Harijs Zariņš, Elīna Krastiņa, Matīss Veigulis, Rolands Majors un Toms Veismanis.