31. maijā plkst. 21.00 pirmo reizi Ogrē notiks Silent Disco jeb klusā ballīte “Klases vakars vecākiem”

KAS IR SILENT DISCO?
Tā būs ballīte, kurā apkārtējā vide būs klusa, taču, lai varētu izdejoties kā jau pieņemts ballītēs, tev tiks izsniegtas austiņas, kurās varēsi izvēlēties sev vēlamos mūzikas ritmus.
Šoreiz ballītē būs trīs DJ – DJ Mart.Inc., DJ Reverss un DJ Brumo, kuri latviešu mūzikas, Eiropas hitu un 70’ – 90’ hitu mūzikas ritmos parūpēsies par ballētājiem.

KĀPĒC “KLASES VAKARS VECĀKIEM”?
31. maijs ir pēdējā skolas diena. Sākas ilgi gaidītais vasaras brīvlaiks ne tikai bērniem, bet arī vecākiem. Tādēļ mēs, esošie un topošie vecāki, esam pelnīšu labu atpūtu.
Bet uz pasākumu, protams, gaidām ikvienu dejot gribētāju, visus, kuriem patīk inovatīvas tendences un netradicionālāks atpūtas veids.
Informējam, apkārtējie iedzīvotāji netiks traucēti ar mūzikas dārdiem, jo ballīte notiks bez mūzikas atskaņošanas telpā.

KĀ TU VARĒSI IZVĒLĒTIES, KO KLAUSĪTIES?
Austiņas savienojas ar visu trīs dīdžeju atskaņoto mūziku, mainot kanālus ar slēdzi austiņās, varēsi klausīties to dziesmu, kura patīk vislabāk. Austiņas ir aprīkotas ar trīs krāsu LED diodēm, kur katra krāsa atbildīs vienam no radio kanāliem. Diskotēkas laikā dīdžeji redzēs, cik daudzi no apmeklētājiem klausās viņu mūziku, savukārt ballētāji redzēs, ko klausās gan draugi, gan apkārtējie.

KUR NOTIKS BALLĪTE?
Ballīte notiks Ogres novada Kultūras centra Vasaras dārzā un Mākslas zonā.
Ballīte nenotiks slēgtā telpā, bet tai pat laikā, tā būs slēgta teritorija pilsētā. Lietus gadījumā vieta visiem pietiks Mākslas zonā.

BIĻETES?
EUR 12
EUR 10 ar Ogres novadnieka karti vai aplikācijas kodu tikai kasēs

https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/72006