3.jūlijā plkst. 18.00 un 21.00, Ogres novada Kultūras centra Vasaras dārzā uzstāsies izcilie ģitāristi – Aivars Hermanis un Ēriks Upenieks jeb ģitāristu duets “Bague Duo”. Kocertā tiks atskaņotas Čika Korea (Chick Corea), Astora Pjacollas (Astor Piazzolla), Raimonda Paula u.c. komponistu melodiju apdares.

“Bague Duo” ir projekts, ko izveidojis viens no Latvijas labākajiem ģitāristiem Aivars Hermanis un jaunākās paaudzes mūziķis, komponists un aranžētājs Ēriks Upenieks. Skanīgo nosaukumu “Bague”(katalāņu valodā – gredzens) duets atsavinājis no katalāņu mūzikas instrumentu darbnīcas “H.Bague” vārda. Gan Aivars, gan Ēriks spēlē šajā rūpnīcā izgatavotas akustiskās ģitāras.

Koncerta apmeklētājus priecēs lakonisks un fantāziju rosinošs mūzikas skanējums, kurā  apvienoti latīņamerikas ritmi un baudpilnas dzīves uztvere ar latvisku dvēseliskumu.

Ģitāristu dueta “Bague Duo” uzstāšanās ir viens no koncertcikla “Koncerti vasaras vakaros” pasākumiem, kurus organizējot, Ogres novada Kultūras centrs aicina baudīt vasaras vakarus, piepildot tos ar mūziku un lieliskiem brīvdabas koncertiem.

Biļetes uz šo un citiem Kultūras centra rīkotiem pasākumiem var iegādāties internetā https://www.bilesuparadize.lv/ un Ogres novada Kultūras centra kasē.

Biļetes cena: 15 EUR; koncerta dienā – 19 EUR.

Koncerts notiek sadarbībā ar “Bilžu birojs”