Atzīmējot Ogres 95. dzimšanas dienu, 25. februārī, plkst. 18.00 Ogres novada Kultūras centrā koncertēs leģendārā latviešu mūzikas grupas JUMPRAVA. 

Lai gan muzikālā apvienība Ogres novada Jumpravas kultūras namā darbojās arī agrāk, oficiāli grupa JUMPRAVA dibināta 1984. gadā. Grupas izcelsmes vieta gaidāmo koncertu Ogres jubilejā padara par īpaši notikumu ne vien Ogrēniešiem un Ogres novada iedzīvotājiem, bet arī pašiem grupas dalībniekiem. 

Grupa  pārstāv elektroniskās mūzikas, sintpop un popmūzikas žanrus. Popularitāti un publikas mīlestību grupa iekaroja 80. gadu beigās, kad tās dziedātās dziesmas ZIEMEĻMEITA un TĀLU AIZGĀJA cilvēkiem šķita īpaši tuvas un nozīmīgas. Starp grupas JUMPRAVA hītiem ir arī MĀKONIS, PELDĒTĀJS, VĒLREIZ, savukārt dziesma PAR ROZĒM, kas ir arī viens no pirmajiem grupas radītajiem skaņdarbiem, arvien nav zaudējis savu aktualitāti latviešu romantisko dziesmu topā.

Svētku koncertā uz Ogres novada Kultūras centra skatuves kāps mūziķi Aigars Grauba, Aigars Grāvers, Aigars Krēsla un Ainārs Ašmanis. Ogrē skanēs labi zināmām dziesmas, kurām dziedāt līdzi, kā arī jauni skaņdarbi un sen piemirstas melodijas jaunā skanējumā.

Ogres novada iedzīvotājiem, uzrādot Ogres novadnieka karti vai lietotnes kodu biļešu cenai tiek piemērota īpaša, svētku atlaide.

Biļetes uz koncertu var iegādāties biļešu paradīzes tīklā un internetā www.bilesuparadize.lv.

Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Iegūtais materiāls tiks izmantots publicitātes vajadzībām.