Atzīmējot latviešu gleznotāja Vilhelma Purvīša 150 jubileju, no 29. jūlija līdz 5. augustam Ķeipenes Tautas namā izstādē SAJŪTI PURVĪTI apskatāmas 150 Ogres novada iedzīvotāju radītas gleznas.

No 12. marta līdz 30. jūlijam Ogres novadā norisinājās Ogres novada Kultūras centra rīkotās gleznošanas darbnīcas SAJŪTI PURVĪTI. Darbnīcu dalībnieki iejutās latviešu gleznotāja Vilhelma Purvīša mākslas pasaulē, guva jaunas prasmes un gleznoja dabā, kā reiz to darījis pats meistars.

Izstādē apskatāmas 150 gleznas, ko mākslinieču Ievas Lāces, Evijas Krīgeres un Kristīnes Jukmanes vadībā radījuši meistardarbnīcu dalībnieki no Ogres, Ogresgala, Ciemupes, Ikšķiles, Birzgales, Rembates, Ķeguma, Lielvārdes, Tomes, Mazozoliem, Suntažiem, Lauberes, Meņģeles, Lēdmanes, Madlienas un Ķeipenes.

Izstāde SAJŪTI PURVĪTI Ķeipenes Tautas namā apskatāma darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00 un sestdien no plkst. 10.00 līdz 14.00.

Izstāde apskatāma bez maksas.

Ar Vilhelma Purvīša 150 jubilejai veltītiem notikumiem Ogres novadā var iepazīties, lietojot tēmturi #SATIECPURVITI un Facebook lapā SATIEC PURVĪTI.