Decembrī Ogres novada Kultūras centrs aicina uz koncertiem, teātra izrādēm, kino un citiem aizraujošiem notikumiem.

Gaidot Ziemassvētkus, 11. un 18. decembrī Ogres baznīcās norisināsies Adventes laika koncerti, kuros sirsnīgas Ziemassvētku melodijas izpildīs Ogres novada Kultūras centra kori.

11. un 26. decembrī Ogres novada Kultūras centra mazie apmeklētāji laipni aicināti uz BĒRNU FILMU RĪTIEM, savukārt 17. decembrī Latvijas Jaunatnes teātris skatītājiem piedāvās krāšņu un muzikālu bērnu pasakas SNIEGBALTĪTES SKOLA iestudējumu.

17. decembrī plkst. 16.00 – 20.00 Ogrē, Brīvības ielas gājēju posmā norisināsies ZIEMASSVĒKU TIRDZIŅŠ, kurā Latvijas amatnieki un mājražotāji būs parūpējušies par iespēju sagādāt dāvanas saviem mīļajiem un iegādāties ko gardu.

2023. gadu Ogres novada Kultūras centrā sagaidīsim ar JAUNĀ GADA BALLI. Ballē par dejām rūpēsies grupa ZELTA KNIEDE, tāpat gaidāmi ilūzijas priekšnesumi un meistarklases, portretu zīmēšana, fotostūrītis un citas aktivitātes.

Vēl decembrī uz izrādi MAČO aicinās teātra apvienība Panna, koncertprogrammā TRĪS RAIMONDI tiksies Raimonds Pauls, Raimonds Ozols un Raimonds Macats. Ogres teātris priecēs skatītājus ar izrādi RĪTDIENA IR TĀLU un bērnu vokālās studijas SVILPASTES dziedātāji aicinās uz koncertu SVĒTKU PRIEKS.

Biļetes uz pasākumiem var iegādāties Biļešu paradīzes tīkla kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.