Zīmējumu teātra izrāde “Mīlība” ir režisora Vara Klausītāja, komponista Kristapa Pētersona un scenogrāfes Hiroko Ošimas (Japāna) veidota zīmējumu un dejas kamerizrāde bērniem un ģimenēm. Ogrē izrāde būs skatāma svētdien, 23. Septembrī 12.00 Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē.

Priekšnesums ir bez vārdiem. Iztēle balstās zīmējumos, kustībās un mūzikā. Izrādē uz skatuves ir horeogrāfe Agate Bankava un divi mūziķi ar simfoniskā orķestra lielākajiem stīgu instrumentiem – kontrabasiem.

Līdzīgi kā izrādēm “7 pasakās par Ņukucīti” un “Dzejtaurenis” (Spēlmaņu nakts 2012 laureāte) iedvesma smelta Aivara Neibarta daiļradē, šoreiz tas ir dzejolis “Mīlība” – kas iedvesmojis izrādes tapšanu. Tajā tieši mazās lietas atklāj cilvēka dzīves svarīgākās un skaistākās nianses un aicina mazajās lietās redzēt visu pasauli. Neibarta literāros darbus bērniem, dzejnieka vārdiem “īsļaužiem”, caurstrāvo asprātīgs dzīvesprieks, zinātkāre un labsirdība. Šīs ir tās vērtības un prasmes, kas jāapgūst un jāatcerās ikvienam cilvēkam – īsam un garam, augošam vai jau lielam. Un tieši laikmetīgā teātrī – kas ir zinātkārs dažādās disciplīnās un atvērts ikvienam zinātkārajam – to var paveikt vislabāk.

Izrāde “Mīlība” top par Latvijas kultūrvidi bagātinošu, augstvērtīgu, profesionālu iestudējumu – izrādi bērniem un ģimenēm ar lieliskiem mūsdienu māksliniekiem, mūziķiem, dejotājiem.

Piedalās:

dejotāja: Agate Bankava

divi kontrabasi: Kristaps Pētersons, Oskars Bokanovs

taustiņi: Uģis Krišjānis

Zīmējumu, mūzikas un laikmetīgās dejas izrāde ir bez teksta. 48. min.

Vecums 6+

Biļetes ONKC kasē un Biļešu paradīzes kasēs un internetā.