Martā Ogres novada Kultūras centrs piedāvā muzikālā nokrāsām bagātu un daudzveidīgu pasākumu programmu. IGO, Liepājas Simfoniskais orķestris, Margarita Balanas un vēl citi tautā mīlēti mūziķi un radošās personības viesosies Ogrē, lai pavasara toņos un sajūtās iekrāsotu kultūras notikumus.

Kultūras notikumi martā Ogres novada Kultūras centrā:

3. martā plkst. 19.00 ONKC Lielajā zālē Ogres novada KULTŪRAS GADA BALVA 2022. Apbalvošanas ceremonija un svētku koncerts, kuru bagātinās aktieri Zane Dombrovska un Gundars Silakaktiņš, Ogres novada Kultūras centra kori IMPULSS, GRĪVA un OGRE, kā arī instrumentālā grupa Raimonda Macata vadībā. Apmeklējums bez maksas. Vairāk informācijas šeit.


4. martā plkst. 16.00 ONKC Mazajā zālē koncerts C VITAMĪNS. Koncertā piedalās Ogres novada Kultūras centra sieviešu koris RASA, Rīgas VEF Kultūras pils sieviešu koris DZINTARS un Madlienas pagasta pūtēju orķestris MADLIENA. Biļetes 4 eiro, 3 eiro ar Ogres novadnieka karti
vai lietotni. Vairāk informācijas šeit.


7. martā plkst. 19.00 ONKC Lielajā zālē spēlfilma SAULE SPĪD 24 STUNDAS. Pēc kino seansa tikšanās ar filmas veidotājiem. Biļetes 5 eiro, 4 eiro ar Ogres novadnieka karti vai lietotni. Vairāk informācijas šeit.


8. martā plkst. 19.00 ONKC Lielajā zālē IGO 60 – jubilejas koncerts.
Koncerts pārcelts uz 29. martu. Vairāk informācijas šeit.

Leģendārais dziedātājs, mūziķis un daudzpusīgais mākslinieks Igo, kura vārds ir kā latviešu mūzikas kvalitātes zīmols, atzīmē savu 60 gadu jubileju, ko nolēmis krāšņi nosvinēt ar koncertiem un izstādēm visā Latvijā. Biļetes 25, 20, 15 eiro. Vairāk informācijas šeit.


11. martā plkst. 15.00 ONKC Lielajā zālē Ogres novada deju kolektīvu lielkoncerts PA DEJAS CEĻU. Piedalās Ogres novada deju kolektīvi; koncerts divās daļās. Biļetes 4 eiro, 3 eiro ar Ogres novadnieka karti vai lietotni. Vairāk informācijas šeit.


11. martā plkst. 18.00 Ogres Teātra telpā Ogres teātra izrāde OLIVERS.
Izrāde pārcelta uz 25. martu. Vairāk informācijas šeit.

Filozofiska melodrāma; režisors Jānis Kaijaks; 14+; izrādes garums 1h 50min (ar starpbrīdi). Biļetes 15, 12, 10 eiro. 15% atlaide ar Ogres novadnieka karti vai lietotni, ISIC vai ITIC karti, skolēna, studenta,
pensionāra vai invalīda apliecību, grupas biļetēm (10+). Vairāk informācijas šeit.


12. martā plkst. 11.00 ONKC Lielajā zālē Bērnu filmu rīti. Animācijas filma MŪMIJAS. Zemes dzīlēs slēpjas 3000 gadus sena mūmiju pilsēta. Tajā mīt princese Nefera un Tats, kuriem jālaulājas pēc imperatora pavēles.. Filmas garums 1h 28min; filma dublēta latviešu valodā. Biļetes 5 eiro; 4 eiro ar Ogres novadnieka karti vai lietotni. Vairāk informācijas šeit.


15. martā plkst. 19.00 ONKC Lielajā zālē Liepājas teātra izrāde BIOGRĀFIJA. SPĒLE. Ko Tu darītu, ja Tev būtu iespēja nodzīvot savu dzīvi vēlreiz? Vai Tu paliktu kopā ar savu pirmo mīlestību? Vai aizbrauktu dzīvot uz citu valsti? Vai Tu iesaistītos politikā.. Režisors: Valters Sīlis;
traģikomēdija; izrāde 2 cēlienos. Biļetes 22, 20, 18 eiro. Vairāk informācijas šeit.


17. martā plkst. 19.00 ONKC Deju zālē DANČU VAKARS KOPĀ AR OGRES DANČU KLUBU. Vakara viesi Jumpravas folkloras kopa LIEPU LAIPA, Lielvārdes folkloras kopa JOSTA. Biļetes 5 eiro; 4 eiro ar Ogres novadnieka karti vai lietotni. Vairāk informācijas šeit.


18. martā plkst. 12.00 ONKC Lielajā zālē muzikāls uzvedums ģimenēm SAPŅU LĒCIENS. Vai arī Tev kādreiz ir bijis kāds lielāks vai mazāks sapnis? Mazajai Annai viens tāds īpašs sapnītis ir, ko viņa izsapņo katru nakti – satikt ĶEPU PATRUĻAS jautros suņukus! Biļetes 12,10, 9, 5 eiro.
Bezmaksas ieeja bērniem līdz 1 gada vecumam (ieskaitot). Vairāk informācijas šeit.


18. martā plkst. 18.00 Ogres Teātra telpā Ogres teātra izrāde IVANOVS. Režisors Jānis Kaijaks; 14+; izrādes garums 2h 30min (ar starpbrīdi). Biļetes 15, 12, 10 eiro. 15% atlaide ar ISIC/ITIC karti, skolēna, studenta, pensionāra vai invalīda apliecību, Ogres novadnieka karti vai lietotni, grupas biļetēm (10+). Vairāk informācijas šeit.


22. martā plkst. 19.00 ONKC Lielajā zālē spēlfilma ZILĀS ASINIS. Vai ir iespējams dzīvot tā, lai visi ar tevi ir apmierināti? Diāna, kas nāk no augstākajiem sabiedrības slāniem, cenšas savu dzīvi pielāgot tam, kā citiem šķiet pareizi.. Drāma; režisore Una Celma; filmas garums 1h 32min; 12+. Biļetes 5 eiro; 4 eiro ar Ogres novadnieka karti vai lietotni. Vairāk informācijas šeit.


24. martā plkst. 19.00 ONKC Lielajā zālē īpaša muzikālā savienība – Liepājas Simfoniskais orķestris un čelliste Margarita Balanas. Apburošā Margarita ieradīsies Latvijā tieši uz šo koncertu Ogrē, lai kopā ar orķestri nospēlētu izcilu programmu – Fēliksa Mendelszona SKAISTĀ MELUZĪNE, Kamila Sensānsa Pirmo čellkoncertu un Roberta Šūmaņa 2. simfoniju. Biļetes 30 eiro, 25 ar Ogres novadnieka karti vai lietotni. Vairāk informācijas šeit.


25. martā plkst. 18.00 ONKC Lielajā zālē Tautas deju koncerts NO PAAUDZES UZ PAUUDZI. Piedalās ONKC VPDK RAKSTI, TDA OGRE, BJDK PĪLĀDZĪTIS. Biļetes 4 eiro; 3 eiro ar Ogres novadnieka karti vai lietotni. Vairāk informācijas šeit.


26. martā plkst. 17.00 Ogres Teātra telpā Ogres teātra izrāde RĪTDIENA IR TĀLU. Liriska franču komēdija; režisors Jānis Kaijaks; skatītāju vecums: 14+; izrādes garums: 2h 30 min (ar starpbrīdi). Biļetes 15, 12, 10 eiro (15% atlaide ar Ogres novadnieka karti vai aplikāciju, ISIC vai ITIC karti, skolēna, studenta, pensionāra vai invalīda apliecību, kā arī pērkot 10+ biļetes). Vairāk informācijas šeit.


Biļetes uz gaidāmajiem pasākumiem var iegādāties BIĻEŠU PARADĪZES tīkla kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv, kā arī Ogres novada Kultūras centra kasē.

Gaidīsim Jūs ciemos Ogres novada Kultūras centra telpās!