Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr. 360, no šī gada 1. augusta pasākumos, kuros apmeklētājiem ir nodrošinātas fiksētas sēdvietas, ir jāievāc kontaktinformācija (pasākuma apmeklētāja vārds, uzvārds un tālrunis) par katru apmeklētāju, šādā veidā personalizējot visas pārdotās sēdvietas.

ONKC telpās rīkoto pasākumu biļešu personalizācija šobrīd notiek divos veidos – ar Biļešu Paradīzes starpniecību un nododot kontaktinformāciju neilgi pirms pasākuma.

Biļešu personalizācija Biļešu Paradīzes mājas lapā un tirdzniecības vietās.

Atsevišķiem pasākumiem biļešu personalizāciju iespējams veikt Biļešu Paradīzes mājaslapā www.bilesuparadize.lv/lv/person   vai darba dienās 10.00 -18.00 zvanot pa telefonu 9000 2000.

Šobrīd biļešu pesonalizācija Biļešu Paradīzes mājas lapā jāveic tiem pasākumu apmeklētājiem, kas līdz 24.08.2020. iegādājušies biļetes uz koncertu MELO-M un Dināra Rudāne PIECI ELEMENTI un teātra izrādi SIEVIETE KĀ KONFEKTE.

Tiem, kas vēl tikai plāno iegādāties biļetes uz šiem pasākumiem,  pērkot biļetes Biļešu Paradīzes interneta veikalā, to personalizācija tiek veikta biļešu iegādes brīdī. Savukārt, veicot pirkumu Biļešu Paradīzes kasēs, par biļešu lietotāju personas datu ievadi parūpēsies kasieris.

Vajadzības gadījumā biļetes īpašnieka ievadīto personas datu maiņu iespējams veikt jebkurā mirklī bilesuparadize.lv sadaļā “Biļetes personalizācija” vai zvanot 9000 2000.

Biļešu personalizācija ierodoties uz pasākumu.

Pasākumiem, kuriem biļešu personalizāciju nav iespējams veikt ar Biļešu Paradīzes starpniecību, kontaktinformācijas nodošana notiks aizpildot anketu pie ieejas pasākuma.

Kāpēc tiek ievākti personu dati?  

Personu datus ievāc un uzglabā konkrētā pasākuma producents. Ievāktie personas dati tiek uzglabāti mēnesi pēc pasākuma norises un gadījumā, ja kādam pasākuma apmeklētājam konstatēts pozitīvs Covid-19 testa rezultāts, datus izsniegs Slimību profilakses un kontroles centram, saziņas veikšanai.

Vairāk informācijas MK noteikumos Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”  https://likumi.lv/ta/id/315304-epidemiologiskas-drosibas-pasakumi-covid-19-infekcijas-izplatibas-ierobezosanai

Apmeklētājus uz pasākumiem lūdzam ierasties savlaicīgi, līdzi ņemot personu apecinošu dokumentu.

Pateicamies par sapratni un vēlam drošu un patīkamu pasākuma apmeklējumu!