Trusis  Pepe ir nolēmis apceļot pasauli kopā ar saviem labākajiem draugiem- trusi Riko un trusi Oto. Visi trīs ir nolēmuši vispirms doties uz Ameriku, kur dzīvo kovboji un indiāņi, tad uz Āfriku, kur apkārt skraida žirafes un zebras. Pēc tam viņi dosies tālāk uz Sniega zemi, kur aukstumā drebinās roņi un jūras lauvas. Tad mazliet paviesosies Āzijā, kur visi ēd ar irbulīšiem, BET… visus šos plānus izjauc trusīša Oto dīvaini negaidītā pazušana. Draugi ir nesaprašanā! Kas varēja notikt ar viņu labāko draugu? Un vēl… viņu mežā ir parādījušās tādas jocīgas skaņas!? Šoreiz trušiem ir jāsakopo visi savi spēki un drosme, lai pēc iespējas ātrāk atrastu pazudušo draugu. Pievienojieties trušu piedzīvojumiem arī Tu – dziedi un smejieties kopā ar izrādes varoņiem un kas zina, varbūt kļūsi par īstu SUPERVARONI!

Režisors:
„..Sirsnīga izrāde, dažāda vecuma bērniem, kā arī pieaugušajiem. Smieklīgs, piedzīvojumiem bagāts, humoristisks un aizkustinošs stāsts par diviem bailīgiem trušiem, kuriem ir ne tikai ass prāts, bet īpaši cēla un labestīga sirds. Tāpat kā daudzās tautas pasakās, arī šajā stāstā varoņi dosies pasaulē meklēt laimi, pārvarēs visus šķēršļus, uzvarēs savas bailes un uzzinās visu par apkārtējo pasauli! un protams, galvenais, iegūs jaunus draugus.”

Režisors: Armands Ekštets
Izrādes ilgums: 50 min
Žanrs: jautra piedzīvojumu izrāde bērniem un vecākiem
Valoda: latviešu
Izrādes mērķu auditorija: bērni pirmskolas un sākumskolas vecumā

NOTEIKUMI: 
–> Biļete jāiegādājas katram skatītājam neatkarīgi no vecuma. Biļete bērnam tiek iegādāta teātra apmeklējumam, tādēļ nepieciešama neatkarīgi no tā, vai bērns sēž atsevišķā krēslā vai pieaugušajam klēpī.
–> Pirms izrādes sākuma, lūdzam izslēgt mobilos tālruņus.
–> Izrādes laikā aizliegts lietot fotoaparātus, kino un video kameras, kā arī skaņu ierakstu aparatūru.