Ogres novada Kultūras centra Izstāžu zālē norisināsies tautas lietišķās mākslas studijas SAIVA 60 GADU JUBILEJAS izstāde.

Šogad aprit 60 gadi, kopš Ogres rajona Kultūras namā pulcējas pirmās daiļamata entuziastes un izveidoja domubiedru grupu, kuru vaļasprieks, aizraušanās un dzīvesveida sastāvdaļa ir aušana, dzijas un stelles. Gadu gaitā TLMS SAIVA dalībnieču skaits ir audzis, organizētas daudzas izstādes Latvijā, kā arī ārzemēs, ņemta dalība valsts mēroga izstādēs un radīti neskaitāmi darbi pašu un citu priekam.

Izstādē SAIVA 60 GADU JUBILEJA būs apskatāmi gan studijas dalībnieču, gan vadītāju darbi, kas tapuši dažādos laika posmos. “Pārsvarā izstādīsim austos darbu, taču nolēmām, ka būtu interesanti paradīt arī kaut ko ārpus mūsu ierastā ampluā, piemēram, viena no mūsu dalībniecēm ir saadījusi cimdiņus Latvijas simtgadei, kurus arī būs iesēja apskatīt.  Gatavojoties šai izstādei TLMS SAIVA dalībnieces tika aicinātas pēc saviem ieskatiem izgatavot nelielus darbiņus ar  latviešu rakstu zīmēm, kas kā vienojošais elements vijas cauri visai izstādei,” stāsta Ogres novada Kultūras centra TLMS SAIVA vadītāja Santa Grinberga.

Līdz 29.novembrim izstāde būs apskatāma:
otrdienās 12.00 – 18.00
piektdienās 11.00 -16.00
sestdienās no 11.00 – 15.00
svētdienās 11.00 -16.00


Savukārt no 1. decembra līdz 9. janvārim:
otrdienās 12.00 – 18.00
sestdienās no 11.00 – 15.00

Ieeja bez maksas.

Apmeklējot izstādi, lūdzam ievērot visus fiziskās distancēšanās un epidemioloģiskās drošības noteikumus