PĀRCELTS KONCERTS!

8. marta “Igo 60″ koncerts Ogres novada Kultūras centrā pārcelts uz 29. martu plkst. 19.00 mākslinieka slimības dēļ.

Visas iegādātās biļetes derīgas koncerta apmeklējumam 29. martā.

Ja nav iespējas apmeklēt koncertu pārceltajā datumā, organizatori lūdz sazināties, rakstot e-pastu uz info@bilesuparadize.lv.


Leģendārais dziedātājs, mūziķis un daudzpusīgais mākslinieks Igo, kura vārds ir kā latviešu mūzikas kvalitātes zīmols, atzīmē savu 60 gadu jubileju, ko nolēmis krāšņi nosvinēt ar koncertiem un izstādēm visā Latvijā. 

Koncertos skanēs Igo «zelta repertuārs», no grupām “Līvi”, “Remix”, “Liepājas brāļi”, tāpat arī tiks izpildīti fragmenti no Zigmara Liepiņa rokoperas “Lāčplēsis”, operas “Parīzes Dievmātes katedrāle” u.c. darbiem, kas bijuši svarīgi gan Igo, gan Latvijai.

 “Šie būs koncerti, kur būs dzirdami skaņdarbi, kurus klausītāji vienmēr grib dzirdēt un gaida, kuri ikvienam raisa emocijas, atmiņas, kuriem var dziedāt līdzi; kompozīcijas, kuras pārdzīvojušas laika pārbaudi un joprojām klausās vairākās paaudzēs.” saka Igo.

Koncertos piedalīsies muzikālā grupa Jāņa Strazda vadība.

Igo dizaina priekšmetus, mūzikas albumus, trauku eksemplārus un grāmatas būs iespēja iegādāties jubilejas koncertu vietās. Pēc koncertiem ikvienam, kurš vēlēsies būs iespēja nofotografēties un saņemt autogrāfu.