DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ 3. sezonas raidījuma ieraksts

Viktors Zemgals

3.septembrī plkst. 18.00 uz Ogres novada Kultūras centra Lielās zāles skatuves notiks koncertsērijas DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ TV raidījuma ieraksts, kura apmeklētājiem būs iespēja baudīt muzikālus pārsteigumus skatuves mākslinieka Viktora Zemgala izpildījumā.

Viktors Zemgals plašākai sabiedrībai zināms kā viens no leģendārās grupas EOLIKA dalībniekiem, taču mūziķis izveidojis arī veiksmīgu solo karjeru un muzicējis kopā ar neskaitāmiem Latvijā zināmiem mūziķiem. Vairāku gadu garumā Viktors pildīja laika ziņu moderatora lomu Latvijas Televīzijā, papildinot LTV PANORĀMA komandu.

Biļetes uz DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ 3 filmēšanām var iegādāties Ogres novada Kultūras centra, kā arī citās BIĻEŠU PARADĪZES kasēs un internetā vietnē www.bilesupardize.lv.


Šogad notiks raidījuma 3. sezonas filmēšana.
Pirms raidījuma nonākšanas TV ekrānos, raidījuma skatītāji var apmeklēt šova ierakstus un izmantot iespēju ielūkoties filmēšanas aizkulisēs, baudīt aizraujošas sarunas, muzikālus priekšnesumus un kļūt par raidījuma dalībniekiem. Apmekējot raidījuma filmēšanas, skatītājiem ir unikāla iespēja redzēt to, ko parasti nerāda raidījuma laikā, dzirdēt aizkadra sarunas un jokus, ka arī baudīt koncertu atrodoties uz vienas skatuves ar Latvijā populāriem mūziķiem.


Iepriekšējās sezonas raidījumi ieraksti skatāmi Visit Ogre kontā video platformā Youtube.