Pasākuma laikā darbosies Bērnu istaba.
Sīkāks apraksts par pakalpojumu Bērnu istaba pieejams šeit.


22. oktobrī plkst. 18.00 uz Ogres novada Kultūras centra Lielās zāles skatuves notiks koncertsērijas DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ TV raidījuma ieraksts, kurā viesosies dziedātājs Nikolajs Puzikovs.

Uz DZĪVĀS SKATUVES OGRĒ dzirdēsim gan labi zināmas, gan arī mazāk dzirdētas melodijas Nikolaja Puzikova izpildījumā, kā arī uzzināsim daudz jaunu un interesantu faktu par pašu mūziķi.

Biļetes uz DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ 3 filmēšanām var iegādāties Ogres novada Kultūras centra, kā arī citās BIĻEŠU PARADĪZES kasēs un internetā vietnē www.bilesupardize.lv.
Biļešu cena 13 EUR vai 10 EUR, uzrādot Ogres novadnieka karti. Biļešu skaits ierobežots
————————————————-
Pirms raidījuma 3. sezonas nonākšanas TV ekrānos, raidījuma skatītāji var apmeklēt šova ierakstus un izmantot iespēju ielūkoties filmēšanas aizkulisēs, baudīt aizraujošas sarunas, muzikālus priekšnesumus un kļūt par raidījuma dalībniekiem.

Apmeklējot raidījuma filmēšanas, skatītājiem ir unikāla iespēja redzēt to, ko parasti nerāda raidījuma laikā, dzirdēt aizkadra sarunas un jokus, ka arī baudīt koncertu atrodoties uz vienas skatuves ar Latvijā populāriem mūziķiem.