Raidījums DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ turpmāk skatāms arī vietnē Okultura.lv un Visit Ogre Youtube kontā.

Televīzijas kanālā ReTV lielu popularitāti guvušo raidījumu DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ, turpmāk būs iespēja noskatīties arī Ogres novada Kultūras centra mājas lapā www.okultura.lv un Visit Ogre kontā video platformā Youtube.

No 13. novembra, katru piektdienu pulksten 21.25 televīzijas kanālā ReTV skatītājiem ir iespēja baudīt aizraujošas sarunas un atraktīvus priekšnesumus muzikāli izzinošajā raidījumā DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ. Lai  raidījums būtu pieejams skatītājiem ērtā laikā, turpmāk, pēc pārraidīšanas kanālā ReTV, raidījums tiks izvietots vietnē Okultura.lv un Visit Ogre Youtube kontā. Šajās vietnēs raidījums priecēs skatītājus jebkurā diennakts laikā un būs skatāms bez reklāmas pauzēm.

Arī decembrī un janvārī televīzijas kanālā ReTV ir skatāms muzikāli izzinošs raidījums DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ. Katru piektdienas vakaru raidījumu cikls sniegs iespēju iepazīt Latvijā zināmu mūziķu daiļradi, baudīt aizraujošas sarunas un muzikālus priekšnesumus. Pārraide notiek katru piektdienu plkst. 21.25, atkārtojumi sestdienās plkst. 15.30 un trešdienās plkst. 11.00.

Raidījumos skatieties:
18.12. soliste Kristīne Prauliņa & SOULFUL CREW;
25.12. Operetes teātris;
01.01. rokgrupa LAIME PILNĪGA;
08.01. rock’n’roll grupa KEKSI;
15.01. ģitārists Gints Smukais;
22.01. Guntis Vecgailis un grupa PROVINCE;
29.01. muzikālā apvienība ROCK’N BERRIES.

Šobrīd interneta vietnēs pieejami pirmo trīs raidījumu ieraksti, kuros viesojās un ar savu muzikālo daiļradi iepazīstināja grupas VERY COOL PEOPLE, LĪVI un Duets ZeMe.

Raidījuma idejas autors ir grupas COLT līderis un Latvijas roka leģenda Harijs Zariņš. Raidījums DZĪVĀ SKATUVE OGRĒ tapis sadarbībā ar Ogres novada Kultūras centru un Ogres novada Pašvaldību.