Ogres novada Kultūras centra Jauniešu koris diriģenšu Gunitas Bičules un Dainas Čudares vadībā tika dibināts 2012. gada rudenī. Kolektīvs ir pašu jauniešu iniciatīva, jo Ogres 1. vidusskolas un Ogres Valsts ģimnāzijas absolventi vēlējās turpināt savu dzīvi saistīt ar kormūziku arī pēc skolas sola atstāšanas.

Sacīts – darīts, un tapa koris! Pirmajā dzīves gadā tika uzstādīts un sasniegts liels un ambiciozs mērķis – būt daļai no Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku  dalībnieku pulka.

Ilgu laiku koris savas dienas vadīja bez nosaukuma, bet viss mainījās  2016. gada 10. martā, kad pēc ilgām un spraigām diskusijām tika atrasts un sajusts savs vārds – IMPULSS. Jauniegūtais nosaukums arī lieliski raksturo kolektīvu –  jaunieši ļaujas un rada impulsus trakajā un steidzīgajā ikdienā, kur starp skolām, darbiem, bērniem (šī ir īpaši mīļa pozīcija, kurai ar prieku tiek sekots līdzi – šobrīd korim jau ir vairāk kā 10 mazu impulsēnu, kora biedru mazulīšu :)), ballītēm, priekiem, bēdām, mīlestībai, kāzām, mērķiem un uzvarām katrs IMPULSA dalībnieks rod sevī vēlmi un apņēmību būt kopā pirmdienu un trešdienu vakaros un vēl biežāk.

Šo dažu gadu laikā vienu reizi ir šķērsota valsts robeža, dodoties uz Franciju, ir piedziedāta Ogre un Ogres novads, koris ir bijis mazs, bet svarīgs puzles gabaliņš lielos un skaistos koncertos Arēnā Rīga, kolektīvs ir veiksmīgi startējis Latvijas un Pasaules līmeņa konkursos un, kas ir ļoti svarīgi – ir aizvadīts pulka jestru tematisko ballīšu un sirsnīgu Ziemassvētku piparkūku darbnīcu, kas ir neatņemama kora dzīves sastāvdaļa.

Kolektīvu cauri kormūzikas līkločiem ved kolosālā Gunita Bičule.

Tāpat koris vienmēr jūt īpašu atbalstu, jo IMPULSAM ir kāds, kurš to diriģē un sargā no mākoņa maliņas – patiesā mīlestībā un mūžīgā piemiņā – Daina Čudare (30.01.1958.-23.06.2018.)

Dibināšanas gads
2012
Kolektīvu vada

Mākslinieciskā vadītāja - Gunita Bičule
Diriģenti - Gunita Bičule, Līva Actiņa

Sasniegumi

2019. gadā Starptautiskajā koru konkursā Rīga Sings Zelta diploms Jauniešu kategorijā
2018. gadā dalība XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku Vokālsimfoniskās mūzikas koncertā Arēna Rīga
2018. gadā dalība XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku Noslēguma koncertā Zvaigžņu ceļā
2018. gadā koru skatē I pakāpes diploms.
2017. gadā Zelta diploms un divas Zelta medaļas 3. Eiropas koru olimpiādē Rīgā
2017. gadā koru skatē Augstākās pakāpes diploms
2016. gadā koru skatē Augstākās pakāpes diploms