Svētdien, 4. novembrī plkst. 19.00 atklāja Ogres Teātra telpu, kas atrodas Ogres novada Kultūras centrā (ONKC). Atvēršanas svētkos notika pirmizrāde Ogres Tautas teātra izrādei “Ivanovs” (A. Čehovs). Režisors Jānis Kaijaks.

“Man šis iestudējums ir kā triloģijas noslēgums, kurā mēs meklējām atbildes uz mūsu laika būtiskiem jautājumiem, vēršoties pie 19. gadsimta lielajiem ģēnijiem –  Ibsena, Vailda un Čehova,” J. Kaijaks.

Šogad kopā ar Ogres pilsētu tiek svinēts Ogres teātrim 90. Vēstures fakti liecina, ka savulaik teju katrs trešais ogrēnietis bijis iesaistīts teātra spēlēšanā, tolaik Ogrē bija 1100 iedzīvotāji un slavenajās brīvdabas izrādēs piedalījās vairāk nekā 200 dalībnieku.

 Ogres pilsētai ir senas un vērienīgas teātra tradīcijas. Savukārt, šodien Ogres teātri raksturo profesionalitāte un sasniegumi. Un Ogres Teātra telpa ir likumsakarīgs turpinājums.

 Līdz ar atklāšanu Ogrē regulāri būs iespējas apmeklēt teātra izrādes. Plānots, ka Ogres Teātra telpā darbosies gan Ogres Tautas teātris, kā arī būs iespēja noskatīties viesizrādes.