Pasākumi Ogres novada Kultūras centrā

26.septembrī 18.00 ONKC Lielā zāle
Izrāde DANIELA NOSLĒPUMI
Biļetes 3 Eur
—————————————-
30.septembrī 19.00 ONKC Lielās zāles skatuve
Ogres Tautas teātra izrāde BERNIKA PROJEKTS. Ogres novada Kultūras centrā VĒL PĒDĒJO REIZI iespēja noskatīties režisora Jāņa Kaijaka iestudēto Ogres tautas teātra izrādi “Bernika projekts” pēc Henrika Ibsena lugas motīviem. Izrāde saņēmusi godpilno GADA IZRĀDE 2015 titulu.
“Bernika projekts” – stāsts par veiksmīgo konsulu Berniku, kam ir gan ideāla ģimene, nevainojama reputācija un augsts stāvoklis sabiedrībā. Bet līdz ar jauna projekta uzsākšanu pilsetā, sens pagātnes notikums draud sagraut viņa nevainojamo dzīvi. 19. gs. beigās sarakstītajā H. Ibsena lugā uzdotie jautājumi mūsdienās kļuvuši vēl aktuālāki un skaudrāki. Vai sabiedrības labklājība var būt svarīgāka par viena atsevišķa cilvēka laimi? Vai vienam būtu jākrīt, lai no tā iegūtu visi?
Biļetes 5 Eur
—————————————-
1.oktobrī 16.00 ONKC Lielā zāle
Izrāde bērniem BURUNDUKA TV ŠOVS. Burunduks ir nolēmis veidot pats savu muzikālo TV šovu. Uz konkursu viņš aicina labākos māksliniekus no visas pasaules. Kurš būs lielās balvas ieguvējs, Jūs uzzināsiet muzikālajā izrādē visai ģimenei.
Biļetes 4, 5 Eur
—————————————————-
3. oktobrī 19.00 ONKC Lielā zāle
Manhetenas starptautiskais īsfilmu festivāls 2017. Jau sesto gadu pēc kārtas no 28. septembra līdz 8. oktobrim Latvijā notiks Manhetenas starptautiskais īsfilmu festivāls, kurā katrs skatītājs saņem iespēju nobalsot par labāko filmu un labāko galvenās lomas atveidotāju. Pasākums notiek vienas nedēļas ietvaros visā pasaulē. Šogad skates programma ir īpaša Latvijai: pirmo reizi festivāla vēsturē starp festivāla desmit filmām – finālistēm ir filma no Latvijas – režisora Pāvela Gumennikova īsfilma «Sarauj, Just!».  Manhetenas starptautiskais īsfilmu festivāls pasaulē notiek jau 20 gadus. Šo gadu laikā 10 filmas tika nominētas Oskara balvai. 2015. gadā festivāla laureāte, Čīles režisora Gabriela OsorioVargasa filma “Lāča stāsts”, saņēma Oskaru. Manhattan Short ir lielākas skatītāju festivāls pasaulē, jo tieši skatītāji ir tie, kas nosaka uzvarētāju.
Biļetes 2 Eur
—————————————————-
4. oktobrī 19.00 ONKC Lielā zāle
Koncerts ELEKTROMINIMĀLISMS.

Ilze KIRSANOVA,vijole
Raimonds MELDERIS, vijole
Liene BEITĀNE, alts
Ainārs PAUKŠĒNS, čells
Raivo OZOLS, bass
Mārcis AUZIŅŠ, elektriskā ģitāra
Jānis RUŅĢIS, elektriskā ģitāra
Matīss Čudars, elektriskā ģitāra
Raimonds TIGULS, hangs
Koncertu vada Orests SILABRIEDIS

Apskaņo REFLECTOR AUDIO unikālas akustiskās sistēmas

Programmas izveidotājs, LNSO II vijoļu grupas mūziķis, ogrēnietis Raimonds Melderis teic, ka ideja par stīgu kvarteta apvienošanu ar elektroģitāru viņam ienākusi prātā pēc tam, kad 2016. gada “Latviešu simfoniskās mūzikas lielkoncertā” LNSO spēlēja Kristapa Pētersona simfoniju “Miegs”, kuras atskaņojumā pats autors “virs skatuves jauki ārdījās ar elektroģitāru”. Aizņemtības dēļ Kristaps pagaidām vēl nav sacerējis opusu stīgu kvartetam un elektriskai ģitārai, toties, Raimonda Meldera aicināti, jaunus skaņdarbus šādam sastāvam radīja trīs pazīstami neakadēmiskās mūzikas pārstāvji: Mārcis Auziņš, Kārlis Lācis un Raimonds Tiguls.
Biļetes 10, 15 Eur. Studentiem, skolēniem, pensionāriem un ar KDK karti – 7 Eur
—————————————————-
7. oktobrī 9.00 Brīvības ielas promenāde
Rudens tirdziņš
Pieteikšanās tirgotājiem līdz 25.septembrim.

—————————————————-

14. oktobris 18.00 ONKC Mazā zāle
Jauniešu kora IMPULSS 5 gadu jubilejas koncerts ĢIMENISKA STATISTIKA
—————————————————-
14. oktobris 21.00 ONKC Deju zāle
Atpūtas vakars DEJU LAIKS. Spēlē grupa Mākoņstūmēji.
Biļetes 10 Eur
—————————————————-
22.oktobrī 16.00 ONKC Lielā zāle
Latvijas Jaunatnes teātra muzikāla izrāde bērniem UN ATKAL PIFS.
Biļetes 3, 5, 7, 10 Eur
………………………………
3.novembrī 19.00 ONKC Lielā zāle
Koncertuzvedums DOD, DIEVIŅI
Biļetes 12, 15, 18, 20 Eur
………………………………
8.novembrī 19.00 ONKC Lielā zāle
Valmieras teātra viesizrāde NEPABEIGTĀS KĀZAS.
Biļetes 8, 10, 12 Eur
………………………………

Comments are closed