Svētdien Ogrē grupa Raxtu raxsti koncertā “Kaķīša dzirnavas”

Svētdien, 17. decembrī 17.00 Ogres novada Kultūras centrā (ONKC) viesosies grupa “Raxtu raxti” koncertā bērniem “Kaķīša dzirnavas”. Kopā ar grupu uzstāsies dejotāji Lienes Gravas vadībā, koncertu vadīs Karina Bērziņa.

”Reiz vecos laikos, kad tie labie gadi bij, vienam kaķītim bij dzirnavas. Viņas gāja dien’ un nakti: murra, murra, murr … „

Tā sākās Kārļa Skalbes skaistā pasaka, kas godam kļuvusi par latviešu visiemīļotāko grāmatiņu. Bet nu pasaka jaunas krāsas ieguvusi pateicoties muzikālās apvienības „Raxtu Raxti” latviskajā stīgā sakņotajai mūzikai, horeogrāfes Lienes Gravas izaustajiem deju rakstiem un Gitas Straustiņas videomākslai.

Uz skatuves dzīvos tik daudzi pasakas tēli: Baltais kaķītis, Melnais Runcis, Velni, Raganas, Suns un Govs, Pagraba meistara kundze un Inspektora kungs, vecais pavārs, princese Ilzīte un slimais Ķēniņš. Marta Kristiana Kalniņa un Kristīnes Kārkles skanīgās balsis papildinās dūdas un akordeons, čells un mandolīna, ģitāra un sitaminstrumenti, un pat senais harmonijs. Bet pāri visam – pasakas galvenā doma- lai pasaulē vairojas prieks.

 

Biļetes cena 2.00, 6.00 un 8.00 eur.

Biļetes jāiegādājas visa vecuma apmeklētājiem.

Bērniem līdz 3 gadu vecumam – ieejas biļete 2 eiro (bez papildus sēdvietas).

No 4 gadu vecuma jāpērk pilnas cenas biļete.

 

Biļetes var iegādāties Ogres novada Kultūras centra kasē un Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā un internetā.

 

 

 

Informāciju sagatavoja Dace Tribocka, Ogres novada Kultūras centra Attīstības plānošanas un projektu nodaļas vadītāja

Comments are closed