10. decembrī mūzikla “Pasaka par Ziemassvētku zvaigzni” pirmizrāde

10. decembrī 16.00 Ogres novada Kultūras centrā (ONKC) aicinām uz pirmizrādi mūziklam “Pasaka par Ziemassvētku zvaigzni” (Leons Briedis, Valdis Zilvers). Sadarbojoties ONKC bērnu vokālās studijas “Svilpastes”, Ogres Tautas teātra un ONKC radošajai komandai, tapis unikāls ONKC producēts Ziemassvētku uzvedums.

Kā norāda Ogres Tautas teātra režisors Jānis Kaijaks: “Uz Ogres novada Kultūras centra skatuves pasaka uzsāk savu jauno dzīvi. Valda Zilvera melodijas ieskanēsies jaunās, mūsdienīgās aranžijās, atraktīvās un temperamentīgās Svilpastes izdziedās un izdejos šo stāstu, bet Ogres Tautas teātra aktieri spēlēs pieaugušo lomas. Atkal mazā, drosmīgā Sonja viena pati dosies aukstajā Norvēģijas ziemas naktī, lai atrastu nabaga Karalim Ziemassvētku zvaigzni, jo pareģojumā teikts, ka tad viņš atkal atradīs savu pazudušo meitiņu, princesi Zeltmatīti. Savā ceļā Sonja sastaps daudzas briesmas, iegūs jaunus draugus. Ļaunais Grāfs un Ragana dažādi centīsies Sonju aizkavēt, bet viņiem tas neizdosies. Un vēl ceļā Sonja satiks īsto Ziemassvētku vecīti un uzzinās, kā top ziemassvētku dāvanas, kuras bērni tik ļoti gaida svētkos.”

Mūzikla radošā komanda – režisors Jānis Kaijaks (Ogres Tautas teātris), radošā direktore, vokālais pedagogs Ilze Miezere (bērnu vokālā studija Svilpastes), horeogrāfs Ināra Arbidāne (bērnu vokālā studija Svilpastes), kustību konsultante Rita Lūriņa, tērpu māksliniece Dana Lūsēna, aranžējumi Pēteris Pāss un Aija Pāss un scenogrāfija Ūna Laukmane.

“Ziemassvētku laikā mēs visi – gan mazie, gan lielie – ļoti gribam sajust īstus svētkus, izdzīvot tos pēc iespējas skaistāk. Svētku gaidīšana un eglītes rotāšanu, dāvanu saņemšana un došanas prieks. Mums jāatceras paskatīties tumšajās ziemas debesīs, kurās mirdz tik daudzas zvaigznes, bet viena no tām ir tā zvaigzne, kura pirms vairāk nekā 2000 gadiem vēstīja par Jēzus piedzimšanu – Ziemassvētku zvaigzne. Viņa ir tepat, virs mums. Mums tikai jāpaceļ acis uz debesīm. Mēs aicinām jūs kopā ar mums doties šajā piedzīvojumiem bagātajā ceļojumā, kopīgi sajust Ziemassvētkus, Ogres novada Kultūras centrā”, Jānis Kaijaks.

Leona Brieža un Valda Zilvera mūzikls

PASAKA PAR ZIEMASSVĒTKU ZVAIGZNI

ONKC bērnu vokālā studija SVILPASTES
OGRES TAUTAS TEĀTRIS

10. decembris 16.00 (pirmizrāde)
23. decembris 12.00
Ogres novada Kultūras centrs
Lielā zāle

Lomās
SONJA Megija Žvagiņa
KARALIS Andris Peismalietis
GRĀFS Guntis Kolbergs
RAGANA Evija Majore
ZIEMASSVĒTKU VECĪTIS Andris Peismalietis
ŪLE Kristofers Kalvis
PETRA Samanta Nagle
PETRĪNE Ieva Miezere
RAGANAS MEITA Paula Grundmane
LAUPĪTĀJI Andrians Āboliņš un Reinis Miezers
RŪĶIS Krists Upelnieks

Biļetes ONKC kasē un Biļešu paradīzes kasēs un internetā
Biļetes cena 5.00 eur
Grupas biļete – Grupa15+ – 20% atlaide un 1 skolotājs bez maksas

“Pasaka par Ziemassvētku zvaigzni” pēc norvēģu rakstnieka Sjerres Branta lugas motīviem. Par drosmīgo Sonju, kas aukstajā Norvēgijas ziemas naktī dodas meklēt Ziemassvētku zvaigzni. Par brīnumiem un ticību, par zvaigzni, kas starp tūkstošiem mirdzēdama, vairāk nekā pirms 2000 gadiem vēstīja par Jēzus piedzimšanu.

Dace Tribocka
Attīstības plānošanas un projektu nodaļas vadītāja
Ogres novada Kultūras centrs

Comments are closed