3. jūlija vakarā, pulksten 19.00 Ciemupes estrādē norisināsies DŽEZA MŪZIKAS VAKARS  ar pasākuma īpašajiem viesiem Shinkarenko Jazz 4N no Lietuvas.

Džeza vakars Ciemupē jau kļuvis par vasaras tradīciju un sadarbībā ar starptautisko improvizācijas, džeza un pasaules mūzikas festivālu RĪGAS RITMI norisināsies jau 6. reizi.

Šogad apmeklētājus priecēs džeza izpildītāja un Nidas džeza festivāla organizatora Leonīda Šinkarenko vadīts kvartets, kurā muzicē šī brīža populārākā lietuviešu džeza dziedātāja Neda, saksofonists Vitautas Labutis, bundzinieks Linas Būda un  Lietuvas džeza uzlecošā zvaigzne – saksofonists Jans Maksimovičs.

Shinkarenko Jazz 4N piedāvā grūvīgu, elektroakustisku oriģinālmūziku, kurā liela loma atvēlēta basa un bungu saspēlei, bet neparastus muzikālos akcentus rada divu saksofonu kopskanējums. Šajā grupā ir viss – muzikālā meistarība, enerģija, sirds un dvēsele, kā arī rotaļīga jautrība.

Lai piedalītos DŽEZA MŪZIKAS VAKRĀ, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus, ierodoties pasākuma norises vietā, apmeklētājiem no 12 gadu vecuma jāuzrāda digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina, ka persona ir vakcinējusies, izslimojusi vai arī veikusi testu. Apmeklētājiem jāuzrada personu apliecinošs dokuments.

Digitālais Covid-19 sertifikāts un plašāka informācija par to pieejama https://covid19sertifikats.lv/ vai ārstniecības iestādē, kurā veikta vakcinācija vai testēšana, kā arī jebkurā citā ārstniecības iestādē vai vienotajā valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centrā.

DŽEZA MŪZIKAS VAKARS norisināsies brīvā dabā, tāpēc iesakām ģērbties atbilstoši laikapstākļiem un ņemt līdzi savu piknika groziņu.

Dalība pasākumā bez maksas.